Picture

NITELIKLI ÜRÜNLERIN ÖNCÜSÜ FILLI BOYA, INTERMOB MOBILYA FUARI’NDA

By:
For : Atatürk Posteri
Date Added : April 24, 2013 Views : 587
Rate Author : Current : 2.64 /5
Rate this PR : Current : 2.26 /5Filli Boya, bu yil 15.’si gerçeklestirilen Intermob 2012 Fuari’ndaki; 5. salon 509’nolu standinda; sektör temsilcileri, çalisanlari ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor. Filli Boya fuarda, nitelikli mobilya boyalarini ve üstün özellikli vernik serilerini tanitacak.

Bu yil mobilya boyalari grubu olarak fuarda yer alacak olan Filli Boya, EN 71/3 standardina uygun Vital Su Bazli Mobilya Boya ve Vernikleri serisini tanitacak. Fuarda; Caparol firmasi tarafindan Alman teknolojisiyle tasarlanmis Technic System ürünlerinin yani sira; mobilya üretiminde metrekare basina minimum ürün gramaji ile yüksek verimlilik saglayan ve kisa sürede kuruma özelligi tasiyan UV Sistem Boya ve Vernik Teknolojileri serileri de tanitilacak.

Içiniz Rahat Olsun Diye: Sagliga Zarasiz Vital Serisi

Gelistirdigi kullanici dostu, insan sagligina zararli katki maddesi içermeyen Vital Serisi ürünleri, günlük hayatta mobilya boyalarindan kaynaklanan tehlikelere karsi yüksek koruyuculuk sagliyor. Vital Serisi, sararmaz yapisiyla uzun yillar mobilyalarin rengini korurken, kuruduktan sonra koku yayilmasini da engelliyor.

Sagliga Duyarli ve Pratik

Su bazli olma özelligine sahip Vital Serisi, *EN71-3 Avrupa standartlarina uygun olup insan sagligina zararli maddeler içermiyor. Agir metaller içermemesi ve kokusuz olmasi sebebiyle özellikle bebek ve çocuk odasi mobilyalarinda tercih ediliyor. Çocuk odasinin yani sira; banyo, mutfak, yatak odasi, büro mobilyalari gibi tüm uygulama alanlarinda tüketiciler Vital Serisi ürünleri gönül rahatligiyla kullanabiliyor.

Daima üstün özellikli ürünler gelistiren insan ve çevre sagligina duyarli Filli Boya, Vital Serisi ile boya ve vernik uygulamasi sirasinda ortaya çikan göz yanmasi, nefes almakta güçlük çekme gibi olumsuz etkileri de ortadan kaldiriyor.

Filli Boya, fuardaki standinda, mobilya boyalari ve üstün özellikle vernik serilerini tanitirken ziyaretçilerinin sorularini da yanitlamak için ekibiyle hazir bulunacak. Filli Boya, her yil oldugu gibi bu yilda ziyaretçilerin bulusma noktasi olacak.

Filli Boya Mobilya Boyalari grubu olarak, tüm ürünlerimiz kursunsuz ve iki bilesenli ürünlerde kullandigimiz tüm sertlestiricilerimiz serbest izosiyanat orani düsük kokusuz sertlestiricilerdir.


Additional Links :


Contact Info

System Operator,mmcquirk84
Phone : 269-914-6893

Email : filliboya@windowslive.com

Post Comments

Name : 
EmailAddress : 
URL : 
Comments : 
Code :